Obsluha mycí linky pro nákladní automobily / Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Informace o nabídce práce:

Pracoviště: Rolsberská č.p. 638/66, Olomouc.
Náplň práce:
- obsluha techniky mycí linky
- mytí nákladních automobilů a autobusů
Požadujeme:
- příjemné vystupování
- manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
- pracovní doba PO - PÁ, 40 hod. týdně, (volné víkendy)
- ranní směna od 6:00 do 14:30 hod., odpol. směna od 8:30 do 17:00 hod.
- stravenky
- 5 dní dovolené navíc
- příspěvky na dovolenou a Vánoce
- smlouva na dobu neurčitou
Případní zájemci o zaměstnání ať zasílají své životopisy POUZE na výše uvedený email, případně volejte na tel. 731 664 777.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Nikey s.r.o., IČ: 60740493
místo pracoviště:Nikey s.r.o. - prac. Olomouc, Rolsberská 638/66, Hodolany, 779 00 Olomouc 9
mzda (plat):20 000 Kč až 23 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
obory:
  • Služby