Asistentka hlavní účetní / Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Informace o nabídce práce:

Kontakt: emailem.
Požadavky:
SŠ vzdělání - ekonomického zaměření nejlépe, praxe v oboru účetnictví je na této pozici velkou výhodou
Orientační znalost podvojného účetnictví a příslušných právních předpisů, daně z přidané hodnoty, daně z příjmů a účetnictví.
Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost.
Náplň práce:
Pomoc při zpracování interních směrnic a instrukcí
Zpracování a kontrola daňových a účetních dokladů, včetně úschovy
Pomoc při zpracování měsíčního daňového přiznání k DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
Podílení se při tvorbě měsíční uzávěrky, roční uzávěrky a kontrola a příprava podkladů pro daňová přiznání
Příprava dokladů pro audit pod vedením paní účetní
Evidence majetku a dohled nad inventarizací rovněž pod vedením paní účetní

Nabízíme:
Stabilitu stále se rozvíjející české společnosti se zahraničním zákazníkem
Odpovědnou a zajímavou práci
Mzda dle domluvy, na základě zkušeností.
Příjemný kolektiv
Jedná se o pomoc vedení účetnictví ve středně velké firmě. Nástup ihned. Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou půl roku, následně se prodložuje na dobu neurčitou.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - textový editor (Word), MS Office
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Ekonomika - podvojné účetnictví
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GETURA PLUS, spol. s r.o., IČ: 25871684
adresa pracoviště:Libina 824, 78805, Česko
mzda (plat):27 900 Kč až 32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:31. 08. 2024
benefity:
  • Ubytování: dotované stravování

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ilona Škůrková
Email:skurková[email protected]