Kvalifikovaní pracovníci v lesnictví / Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech

Informace o nabídce práce:

PRACOVIŠTĚ - lesy v obci Rajnochovice
- svoz na zakázky zajištěn z Rajnochovic + po cestě na zakázku
- Náplň práce: zahrnuje ruční sázení stromů
- základní vzdělání, umění pracovat se sekerou a motorovou pilou
- pracovní doba Po-Pá, od 6:00 hod. (letní měsíce) nebo 7:00 hod. (zimní měsíce), So je možno přesčasových prací (případně PD na dohodě)
- Kontakt osobní je možný po telefonické dohodě na adrese provozovny firmy (za Hotelem Polom
Rajnochovice č.p. 294, 768 71 Rajnochovice), kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.), pan Drach tel.: 776 013 311.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, pracovat se sekerou a motorovou pilou
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TRIERA CZ s.r.o., IČ: 27498425
adresa pracoviště:Rajnochovice 294, 76871, Česko
mzda (plat):21 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:9
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Alexandr Drač, jednatel
Telefonní číslo:776 013 311