Pracovník/ pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče / Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Náplň práce: pomoc při osobní hygieně, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, podpora soběstačnosti,vedení dokumentace klienta.

Požadujeme: odbornou způsobilost dle § 116 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo lze při splnění podmínky dokončeného základního vzdělání zajistit do 18 měsíců od nástupu kurz pracovníka v sociálních službách opravňujícího k výkonu profese, zdravotní způsobilost.

Životopis zasílejte na e-mail: [email protected] nebo na výše uvedenou adresu.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Dům sociálních služeb Pacov, p.o., IČ: 63893703
adresa pracoviště:Malovcova 1080, Pacov, 39501, Česko
mzda (plat):28 390 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Podnikové stravování: příspěvek na podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 6 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie: osobní ohodnocení a mimořádné odměny
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Michaela Pučálková
Telefonní číslo:724335557