PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH / Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- péče o klienty v jejich přirozeném prostředí
- podpora soběstačnosti klientů, poskytování pomoci při hygieně, oblékání
- nácvik jednoduchých denních činností, nácvik manipulace s pomůckami apod.
- jednoduché vedení dokumentace
- provádění práce dle pokynů nadřízeného, rozpisu péče a metodických postupů
Požadujeme:
- Absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel
- Praxe v sociálních službách vítána
- Lidskost, empatie, zodpovědnost a spolehlivost
- Schopnost samostatného rozhodování a plánovaní času (sebeřízení)
- Trestní bezúhonnost
- Uživatelská znalost práce na PC
- Profesní vystupování, komunikační schopnosti
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, vlastní automobil (proplacení cestovních nákladů dle platných předpisů)
- Zájem učit se novým věcem
Nabízíme:
- zázemí stabilní neziskové organizace s dlouholetou tradicí
- smysluplnou práci v příjemném a přátelském kolektivu
- mzdové ohodnocení dle tabulek MPSV a praxe v oboru
- kvartální prémie
- stravovací paušál
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna
- nástup možný ihned, popř. dohodou
- služební automobil, mobilní telefon
V případě, že Vás pozice zaujala, prosíme o zaslání profesního životopisu vedoucí střediska Bc. Zdeňce Černé na e-mail: [email protected]. Pro případné dotazy můžete paní Černou kontaktovat na tel.: 603 505 963. Hlásit se můžete také telefonicky Po-Pá v době od 8:00 do 14:00.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Diecézní charita Litoměřice, IČ: 40229939
adresa pracoviště:
mzda (plat):20 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: 3 dny zdravotního volna

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Zdeňka Černá DiS.
Telefonní číslo:603 505 963