Terénní pracovník/ce v sociálních službách / Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Informace o nabídce práce:

Prvotní kontakt:
tel.: 777831749
[email protected]

Další informace:
Hledáme nové kolegy či kolegyně pro posílení týmu terénních pečovatelek - pečovatelů pro regiony MLADÁ BOLESLAV a okolí!!!
Přidejte se k nám a pomozte nám pomáhat.

Co Vás čeká a nemine:
Náplní práce je terénní péče o seniory v jejich domácnostech, díky které tak mohou zůstat v prostředí, které důvěrně znají a ve kterém se cítí komfortně. Tato práce zahrnuje např. hygienickou péči, výpomoc při úklidu domácnosti, podávání stravy, zajištění nákupů pro klienty, doprovod na vycházky a další úkony. Ale nejen to, součástí práce je v neposlední řadě osobní a empatický přístup ke každému našemu klientovi.

Jaký/á byste měl/a být a jaké znalosti a dovednosti bychom potřebovali:
- Vlastníte ŘP sk. B a nebojíte se za volant usednout - bez toho se u nás neobjedete!
- Máte čistý výpis z rejstříku trestů.
- Jste samostatná osobnost, a přesto umíte táhnout s ostatními za jeden provaz.
- Chcete být paní/pánem svého času a mít možnost si svou práci do jisté míry organizovat dle svých potřeb.
- V ideálním případě máte vzdělání v oboru nebo absolvovaný kurz PSS, ale …Nesmutněte. Jste bez praxe a zkušeností? Nevadí. Pro začátek stačí Váš pozitivní přístup k seniorům a i k lidem kolem sebe všeobecně. Vše ostatní Vás naučit můžeme a kurz pracovníka v sociálních službách Vám zajistíme.

My Vám toho můžeme nabídnout opravdu spoustu - prima zázemí menší společnosti "rodinného" charakteru, individuální přístup a ochotu vždy pomoci a poradit, možnost realizace Vašich nápadů v případě, že budou mít hlavu a patu, a v neposlední řadě bohatý balíček benefitů - příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti, mobilní telefon s možností používání i k soukromým účelům, formální i neformální a akce pro zaměstnance, další vzdělávání i pravidelné supervize, 25 dní dovolené a spoustu dalšího. Na formě spolupráce a délce úvazku se vždy domluvíme k oboustranné spokojenosti.
Tak se jednoduše ozvěte, popovídáme si o tom víc:) Zajímá nás, co nám můžete nabídnout Vy tak, abychom se mohli navzájem domluvit.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Spokojený domov, o.p.s., IČ: 29043913
adresa pracoviště:Palackého 1327, Mladá Boleslav, 29301, Česko
mzda (plat):22 700 Kč až 24 400 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dělené směny
počet volných míst:2

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kateřina Pencová
Telefonní číslo:777831749