Odborný pracovník v oblasti kvality / Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
tvorba reportů; prezentace reportů za oddělení kvality; denní komunikace v anglickém jazyce; komunikace s manažerem kvality a oddělením výroby

Požadujeme:
technický background; středně pokročilá znalost Excelu; znalost svařování výhodou; znalost nástrojů kvality výhodou; schopnost prezentovat v anglickém jazyce (min.úroveň B1)

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
jazyky:
  • Aktivní angličtina, úroveň B1
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DAS WELDING s.r.o., IČ: 03566595
místo pracoviště:Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1
mzda (plat):28 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
obory:
  • Administrativa
  • Výroba a provoz