Poradce, klientský servis / Odborní pojišťovací poradci

Náplň práce: pravidelná komunikace a budování vztahu s klienty, optimalizace produktového portolia dle aktuálních potřeb klientů, správa kmene
Požadavky: SS vzdělání ukončené maturitou, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zkušenosti v obchodě jsou vítány
Výhody: motivační odměny, pasívní příjem, karierní růst, vzdělávání, slevy na DPS, SS a životní pojištění

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, IČ: 47116617
místo pracoviště:Kooperativa pojišťovna, a.s., - Zlín, Zlín, 760 01 Zlín 1
mzda (plat):26 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
obory:
  • Finance

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Bořutová
Email:lenka.borutova@kooperativa.cz