Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví / Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Pozice:odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví
OC
Požadujeme:
vysokoškoské vzdělání v oboru zdravotnictví, bezuhonnost
Náplň práce:
- plánování a potvrzování návštěv u lékařů, předávání zpráv pracovníkům v oblasti zdravotnictví a pacientům;
- sestavování, evidování a prověřování zdravotních karet, záznamů, dokumentace a korespondence;
- rozhovory s pacienty za účelem vyplnění dotazníků, dokumentů a doplnění anamnézy;
- vyplňování dotazníků pro uplatnění pojišťovacích a jiných nároků;
- vedení zdravotní dokumentace, záznamů a technické knihovny;
Kladný vztah k dětem vzhledem k pracovišti dětské léčebny.
Zaměstnanecké výhody:

Podnikové stravování, 5 týdnů dovolené
Nástup ihned. Mzda: 30 000,- Kč
Kontakt:Grünbauer Jiří Ing., tel.: 318 695 263, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Dětská odborná léčebna Ch. G.Masarykové, Bukovany č.p. 1,
Březnice

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Dětská odborná léčebna Ch.G.Masarykové, IČ: 42726646
adresa pracoviště:Bukovany 1, 26272, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Jiří Grünbauer, ředitel
Telefonní číslo:318 695 261, 603 519 605