Pracovník dopravy paliva, řidič kolového nakladače / Obsluha zemních a příbuzných strojů

Kvalifikační požadavky: odborné vyučení bez maturity v oboru strojním, elektro, stavebním nebo dopravním, oprávnění k řízení kolových nakladačů, příp. pásových dozerů
Náplň práce: příprava paliva (dřevní štěpka, uhlí), kolového nakladače a buldozeru, práce na vlečce a dalších zařízení v nepřetržitém provozu.
Požadujeme zdravotní způsobilost pro uvedenou profesi, zodpovědnost a zaslání životopisu na e-mail: [email protected].
Příplatek za nepřetržitý provoz, příplatky za noční směny a směny o víkendu
KONTAKT: telefonicky 7:00-14|:00hod.,Trojanová Věra, tel.: 383318329, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Teplárna Strakonice, a.s., IČ: 60826843
adresa pracoviště:Komenského 59, Strakonice, 38601, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 37 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity:
  • Podnikové stravování: za zvýhodněnou cenu
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní/doplňkové pojištění, medical day, aj.

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Věra Trojanová
Telefonní číslo:383318329