Strojník finišeru - stavební dělník finišerové čety / Obsluha zemních a příbuzných strojů

Náplň práce: stavební práce na dopravních a inžennýřských stavbách
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, časovou flexibilitu a samostatnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost.Výhodou je praxe v oboru.
Nabízíme: možnost rozšíření kvalifikace

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SWIETELSKY stavební s.r.o., IČ: 48035599
adresa pracoviště:Zemská 259, Ejpovice, 33701, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2024
benefity:
  • Jízdní výhody: doprava do místa výkonu práce a zpět
  • Podnikové stravování: diety, OOPP, pitný režim
  • Dovolená navíc: 25 dnů dovolené + 5 dnů dodatkové dovolené
  • Zvláštní prémie: roční prémie, po zkušební době příspěvek na životní pojištění
  • Jiné výhody: vitamnové balíčky, zvýhodněné telef. tarify pro soukromé účely
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Olga Lásková
Telefonní číslo:377 350 322 (Po-Pá 7.00-16.00)