STROJNÍK pro obsluhu bagru CAT 317 / Obsluha zemních a příbuzných strojů

Informace o nabídce práce:

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po-pá 7:30 - 16:00)
Jaká bude vaše pracovní náplň?
- Obsluha pásového rypadla CAT 317.
- Zemní výkopové práce při dopravních a vodohospodářských stavbách.
- Údržba, čištění a drobné opravy svěřeného stroje.
Jaké jsou naše požadavky?
- Zkušenosti s obsluhou strojní mechanizace - praxe 2 roky (zručný absolvent vítán).
- Řidičský průkaz B, výhodou C.
- Strojnický průkaz na pásová rypadla - vydání, obnovu nebo rozšíření průkazu zajistíme.
- Manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost.
Co vám můžeme nabídnout?
- Dobré mzdové ohodnocení - hrubá mzda od 140,- Kč/hod + příplatky za obsluhu stroje + odměny vedoucího až 12 000,- Kč ročně, příplatky za přesčasy, aj.
- Benefity - Dovolená 25 dní, denní stravné od 129,- Kč, dárkové balíčky, příspěvky na životní pojištění, zajištění školení.
- Práci na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz od PO - PÁ, prac. doba cca 7:00 - 15:30.
- Pracoviště Třeboň - dle stavebních zakázek.
- Nástup možný ihned.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Lesostavby Třeboň a.s., IČ: 47239328
adresa pracoviště:Novohradská 226, Třeboň, 37901, Česko
mzda (plat):150 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Pavlína Kocandová
Telefonní číslo:725762801