STROJNÍK/CE / Obsluha zemních a příbuzných strojů

Informace o nabídce práce:

CIZ Místo výkonu práce: stavby a akce firmy - celá ČR
Náplň práce: obsluha zemních a příbuzných strojů, strojník stavebních strojů.
Pracovní doba: 7:00 - 16:00 hod. (přestávka na oběd 1 hodina).
Požadujeme: ŘP skupiny B, praxi v obluze stavebních strojů, strojnický průkaz.
Výhody: ubytování.

Kontakt: p. Franců Božena, tel.: 724 422 269, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Obsluha stavebních strojů
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Lubomír Polanský, IČ: 12327182
adresa pracoviště:Dukelská, Písek - Písek, Česko
mzda (plat):24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Božena Franců
Telefonní číslo:724 422 269