STROJNÍCI - OTOČNÝ BAGR, KOLOVÝ NAKLADAČ / Obsluha zemních a příbuzných strojů

Informace o nabídce práce:

C04 a:25/5/2021 a:18/12/2023
Nabízíme práci u zavedené stavební firmy s dlouholetou tradicí. Nástup dle dohody.
Požadujeme:
- strojnický průkaz a praxi
- dobrá pracovní morálka, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- požadujeme spolehlivost, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže, flexibilitu.
Náplň práce:
- vedení záznamů o provozu stroje, kontrola technického stavu vozidla, práce dle pokynů nadřízeného
- pracovní dny pondělí až pátek
- sobota a neděle volno.
Zaměstnanecké výhody:
- personální strava a možnost ubytování
- prémie až do výše 100%.
Kontakt telefonicky pondělí až pátek 06-14 hod., e-mailem, osobně. Kontakt emailem, telefonicky.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:RV Styl s. r. o., IČ: 26821486
adresa pracoviště:Hlavní 1606, Frýdlant, 73911, Česko
mzda (plat):210 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Ubytování

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Andrea Poláchová
Telefonní číslo:724 804 751