Mistr/mistrová provozu / Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody)

POŽADUJEME: ÚSO, SŠ, VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s řízením a organizací zaměstnanců ve výrobě, znalost práce na PC (MS Office), manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilita, schopnost samostatného rozhodování, proaktivní přístup k řešení provozních situací, odborná způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. §6 - výhodou, řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: organizace a řízení týmu pracovníků ve výrobě tepelné a elektrické energie, zajištění a dodržování plánu výroby, zajištění a dodržování plánu revizí, servisu a údržby zařízení, podílení se na odstraňování závad a údržbě zařízení, odpovědnost za dodržování pravidelných školení, BOZP a PO na pracovišti
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce, možrnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, zaměstnanecké benefity.

PRVNÍ KONTAKT: výhradně emailem na adresu: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Zásobování teplem Vsetín a.s., IČ: 45192588
adresa pracoviště:Jiráskova 1326, Vsetín, 75501, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Jiné výhody: mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce, možnost dalšího prof

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:DiS. Magdaléna Buncová