Slévárenský dělník (obsluha strojů a zařízení) / Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Pracoviště: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
Náplň práce: pomocné práce při výrobě odlitků ve slévárně, ruční apretace, pomocné práce u lisu, kontrola odlitků a jejich třídění.
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost učit se nové věci.
Nabízíme: výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, stravenky, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, věrnostní odměny.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOVOLIS HEDVIKOV a.s., IČ: 61058041
adresa pracoviště:Třemošnice - Hedvikov 1, 53843, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Dovolená navíc: 25 dní
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu (od vzdálednosti 15km) 500Kč
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování, stravenky
  • Ubytování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontaktní osoba:Kateřina Altmannová, Personalista - Úsek řízení lidských zdrojů
Telefonní číslo:773 771 217, 469 619 117