Metalurg / Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů)

Informace o nabídce práce:

Co Vás čeká:
- Provádění zkoušek kovových materiálů
- Práce ve zkušebnictví
- Práce se světelným mikroskopem, zhotovování analýz a výsledných reportů, obsluhování měřících přístrojů
- Spolupráce při zavádění nových metalografických zkoušek
- Vyhodnocování makro a mikro vzorků pro tuzemské i zahraniční klienty z oblasti leteckého průmyslu
- 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden) - pouze denní
Co využijete:
- Předpoklady SPŠ strojní nebo podobný obor
- Základní orientace ve strojírenských oborech a materiálech
- Schopnost učit se novým věcem
- Základy angličtiny výhodou
- Samostatnost a odpovědnost
- Základní počítačovou gramotnost
Co můžete očekávat:
- Příspěvek na stravování (100,-Kč/směna) plně hrazený zaměstnavatelem
- Příspěvek na dojíždění (2,-kč km/ nebo 450 Kč na Plzeňskou kartu)
- Týden dovolené navíc
- Odborná školení
- Měsíční odměny za výkon (500 Kč - 3.500 Kč)
- Čtvrtletní odměny
- Smlouva na dobu určitou na 1 rok poté na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
Týden dovolené navíc, Dotované stravování, Jazykové kurzy v pracovní době, Odborné vzdělání, Příspěvek na dojíždění, Sportovní aktivity

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Element Materials Technology Pilsen s.r.o., IČ: 25235940
adresa pracoviště:Podnikatelská 1184/39, Plzeň - Skvrňany, 30100, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 34 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:4
datum konce pracovního poměru:11. 03. 2025
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Mata
Telefonní číslo:725947682