Operátor / operátorka povrchových úprav (laborant chemický) / Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Kontakt e-mailem na adresu [email protected] nebo telefonicky.

Požadujeme:
- SOU vzdělání (chemické vzdělání výhodou)
- manuální zručnost
- základní znalost práce na PC
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu.
Náplň práce:
- obsluha zařízení pro úpravu vody pro procesy povrchových úprav
- regulace procesu úpravy dle předepsaných postupů
- doplňování chemikálií do zásobníků, kalibrování sond
- kontrola procesu čištění odpadních vod
- kontrola kvality vyčištěné vody na výstupu z neutralizační stanice
- provádění údržby zařízení.
Nabízíme:
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- zdravotní preventivní program a další zaměstnanecké benefity.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o., IČ: 04599021
adresa pracoviště:Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou, 51601, Česko
mzda (plat):28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
datum nástupu:02. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc: + 2 dny "sick days"
  • Jiné výhody: 13.mzda, příspěvek na penzijní připojištění, program benefitů Cafeterie
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Monika Němečková, HR Generalist
Telefonní číslo:494 511 124