Tavič / Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

z: 26.8.2022, a: 1.12.2023 místo se souhlasem na ZamK, osobní kontakt PO-PÁ od 8-14.00 hod

Náplň práce:
- vsázení materiálů a přísad do různých druhů tavících pecí
- tavení oceli na odlitky a litiny v elektrických obloukových a indukčních pecích, včetně ošetření taveniny
- tavení neželezných kovů a jejich slitin

Požadujeme:
- SOU strojírenského směru výhodou, praxe na obdobné pozici vítána
- technicky zdatná osobnost
- přesnost s důrazem na funkčnost, detail a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, penzijní připojištění,závodní stravování

Telefonicky: Po-Pá od 8-14:00 hod, Mgr. Drozd, tel.: 606 711 136, [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TATRA METALURGIE a.s., IČ: 03667952
adresa pracoviště:Areál Tatry 1448/5, Kopřivnice, 74221, Česko
mzda (plat):38 000 Kč až 44 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Ladislav Drozd, manažer personalistiky
Telefonní číslo:606 711 136