Skladník/manipulant M/Ž / Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Informace o nabídce práce:

Kontakt: telefonicky, emailem.
Náplň práce: Rozbalení a etiketování zboží, Příprava zboží k expedici. Požadujeme Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost. Nabízíme práci dlouhodobou spolupráci na dohodu o provedení práce i pro mladistvé do 18 let.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s., IČ: 25829653
adresa pracoviště:Družstevní 1517/39, Mohelnice, Česko
mzda (plat):115 Kč
typ pracovního úvazku:DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:4
datum konce pracovního poměru:31. 12. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Jitka Vaníčková, personalista
Telefonní číslo:+420733695119