Vedoucí skladník / skladnice / Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Informace o nabídce práce:

Kontakt e-mailem [email protected].
Požadavky:
- řidičské oprávnění pro VZV
- dlouhodobé zkušenosti s obsluhou VZV a manipulací s nadrozměrnými náklady
- fyzická zdatnost (manipulace s těžšími břemeny)
- rychlost, soběstačnost, schopnost analytického myšlení a komunikace s ostatními pracovníky.
Náplň práce:
- obsluha VZV a manipulace
- odpovědnost za chod skladu: příjem, skladování, kontrola materiálu a výrobků
- spolupráce s ostatními odděleními
- vedení skladové evidence: provádění záznamů o pohybu zásob v interním systému (příjmy, výdaje, apod.)
- plánování toku materiálu.
V případě částečné znalosti češtiny možnost zaměstnat cizince.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
  • Jiné, zkušenosti s obsluhou VZV a manipulací s nadměrnými náklady
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JSbal s.r.o., IČ: 02542412
adresa pracoviště:Nová Ves 75, 51721, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Stanislav Pecháček
Telefonní číslo:792 268 550