OPERÁTOR/OPERÁTORKA TKALCOVNY / Obsluha tkacích strojů

Informace o nabídce práce:

Operátor/operátorka tkalcovny (1509002)
Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem, jste manuálně zručný a technicky zdatný, jste spolehlivý a máte odpovědný přístup k práci, jste ochotný pracovat ve 12ti hodinových směnách
Náplň práce: obsluze strojů na tkaní.
Nabízíme: stabilní dlouhodobou práci na HPP, přispíváme na stravování, nabízíme 25 dní dovolené, můžete využít parkování v objektu závodu, čeká na Vás čisté a příjemné pracovní prostředí.

Pracoviště: Prostějov
Mzda: od 22.000 - 24.000,- Kč + po 7-mi odpracovaných směnách máte možnost výplaty ZÁLOHY
Nástup: dle dohody
Směnnost: nepřetržitý provoz
Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na [email protected].

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GASL CZ s.r.o., IČ: 24272078
adresa pracoviště:Nerudova 599/31, Prostějov, 79601, Česko
mzda (plat):22 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kontakt
Telefonní číslo:773 447 447