Strojník/ice kolového nakladače, řidič/ka / Obsluha strojů na výrobu výrobků z kamene

NÁPLŇ PRÁCE: řidič/ka kolového nakladače a technologického vozidla, údržba komunikací v areálu provozovny, práce na 40-48 hodin týdně
NABÍZÍME: 1 týden dovolené navíc, po 2 letech roční příspěvek na životní pojištění, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti
KONTAKT: e-mailem

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, profesní průkaz není podmínkou
  • Jiné, strojnický průkaz
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GRANITA Lomy s.r.o., IČ: 11862459
adresa pracoviště:Budislav 1, 56965, Česko
mzda (plat):39 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petr Sedláček
Telefonní číslo:607 739 603