Obsluha linek UHT / Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Informace o nabídce práce:

Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected]

Požadujeme:
- znalost práce s PC (ovládání technologie)
- spolehlivost, zodpovědnost
- vyučení technické či v potravinářství výhodou
- ochotu pracovat v třísměnném provozu.
Náplň práce:
- práce ve výrobě dle technologických postupů
- dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
- obsluha technologických zařízení.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- výkonnostní odměny, příspěvek Cafeteria
- příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BOHEMILK, a.s., IČ: 26470535
adresa pracoviště:Podzámčí 385, Opočno, 51773, Česko
mzda (plat):24 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Zvláštní prémie: výkonnostní odměny
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, na životní pojištění a penzijní připojištění, Cafeteria

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Renáta Spilková