OPERÁTOŘI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBNÍ LINKY - STROJNÍCI / Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- obsluha plnící linky
- zajištění plynulého chodu výroby, doplňování produktů (salátů, pomazánek, kelímků, víček)
- vedení evidence výrobků (zapisování šarží, práce s elektronickou čtečkou)
- vedení ostatních pracovníků na lince, kteří odebírají a kontrolují hotové výrobky
- komunikace se skladníky (zajištění obalů, etiket), s manipulanty (odvoz hotových výrobků).
Požadujeme:
- min. SOU s vyučením
- základní znalost práce na PC
- pečlivost a důslednost při evidenci, organizační schopnosti
- ochotu pracovat v klimatizovaném prostředí cca 12 °C, ochotu pracovat na směny.
Výhodou:
- zkušenosti s elektronickou čtečkou.
Nabízíme:
- po zaučení osobní ohodnocení, příplatky za odpolední a noční směny, víkendy (za víkendovou směnu cca 200 Kč), 2x ročně bonus - výše dle odpracovaných let (1.000 - 7.000 Kč).
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC, základní znalost
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GASTRO - MENU EXPRESS a.s., IČ: 25822675
adresa pracoviště:Třinec - Konská 199, Česko
mzda (plat):26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Jiné výhody: po zaučení osobní ohodnocení, příplatky za odpolední a noční směny, víkendy (za

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Lucie Římanová
Telefonní číslo:558 329 268