Obsluha strojů na výrobu potravin / Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Kontakt e-mailem na adresu [email protected] nebo telefonicky od 8:00 do 14:00 hodin.

Náplň práce:
- výroba mražených pizz, plněných knedlíků, wrapů, bunsů, calzone, snacků a to včetně jejich balení
- obsluha strojů na balení, na zdobení pizz
- obsluha stojů na výrobu knedlíků
- sanitace výrobního zařízení.
Nabízíme:
- možnost dotovaného závodního stravování, možnost nákupu výrobků za výhodné ceny
- kantýna v areálu s možností nákupu základních potravin
- programy zvyšování kvalifikace a další zaměstnanecké benefity.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:FrostFood a.s., IČ: 63216671
adresa pracoviště:Kasárna 41, Rokytnice v Orlických horách, 51761, Česko
mzda (plat):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:33
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: po jednom roce zaměstnání příspěvek na důchové pojištění, kulturní akce
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Dominika Schaferová
Telefonní číslo:494 337 660