Operátor/ka výrobní linky v čokoládovně / Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Směny: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod; nebo 12 hodinové směny 6:00 -18:00, 18:00 - 6:00.
Náplň práce:
- Obsluha strojních zařízení
- Kontrola kvality výrobků
- Používaní předepsaných osobních ochranných pomůcek, dodržování BOZP
Očekáváme:
- Týmový hráč
- Manuální a fyzická zručnost
- Základní znalost práce na PC
- Obsluha VZV výhodou

Zaměstnanecké výhody:
Multisport karta, body Benefit Plus, dotované stravování, nápoje na pracovišti, sportovní a wellness aktivity a jiné zaměstnanecké výhody, příspěvek na penzijní připojištění

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Nestlé Česko s.r.o., IČ: 45799504
adresa pracoviště:Tovární 233/11, Olomouc - Hodolany, 77900, Česko
mzda (plat):23 400 Kč až 28 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:24
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:David Maňur
Telefonní číslo:724420971