Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Informace o nabídce práce:

90 DENNÍ ZAMĚSTNÁNÍ

První kontakt:
Fedoryk Myroslava Ing., tel.: 775 105 944,
osobně: Masarykova 223/12, Čelákovice, úterý 9 - 12 hod.

Náplň práce:
Obsluha strojů, práce u linky.

Požadavky:
Časová přizpůsobivost, odpovídající zdravotní stav, fyzická výdrž, odpovědnost, praxe v oboru potravinářství výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Zajištěné ubytování.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Plesha Agentura s.r.o., IČ: 06520243
místo pracoviště:Plesha Agentura s.r.o.- Chocoland s.r.o., Ovčárecká 305, Kolín V, 280 02 Kolín 2
mzda (plat):14 740 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:6
datum nástupu:26. 10. 2019
datum konce pracovního poměru:23. 01. 2020
obory:
  • Výroba a provoz