Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Chrudim - Rubešova 1186
NÁPLŇ PRÁCE: příprava materiálu pro plánovanou výrobu (surovin, etikety, folie, kartony,…)
POŽADAVKY: čistý TR, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, dodržování technologických postupů, odpovědnost za kvalitu výrobků
Pracovní doba v dělených směnách v rozmezí 6 -22 hod, v případě nutnosti práce i o víkendech.
První kontakt prosíme formou zaslání životopisu na email.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Goldfein CZ s.r.o., IČ: 25274953
adresa pracoviště:Rubešova 1186, Chrudim, 53701, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 19 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:6
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Tomáš Pavelka