OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Informace o nabídce práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nepřetržitý provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: obsluha výrobního zařízení, opracování vyrobených autodílů podle daného pracovního postupu, vizuální kontrola kvality.

Výhodou je manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou, firemní benefity - bonusy, stravování v místě pracoviště s příspěvkem, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu.

Kontakt - paní Hozdová Monika, tel.: 491 841 240, e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GUMOTEX Automotive Jaroměř, s.r.o., IČ: 27260747
adresa pracoviště:V Lužinách 113, Jaroměř - Pražské Předměstí, 55101, Česko
mzda (plat):24 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování: v místě pracoviště s příspěvkem
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: bonusy
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Monika Hozdová, personalista
Telefonní číslo:491 841 240