OPERÁTOR/-KA / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Informace o nabídce práce:

OPERÁTOR/-KA
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení; nástup možný ihned; jedná se o práci v třísměnném provozu
- Náplň práce: obsluha gumárenských lisů; vizuální kontrola výrobků; evidence o vyrobených kusech
- Požadujeme: min. základní vzdělání; nutná manuální zručnost; dobrý zdravotní stav; ochotu pracovat v třísměnném provozu; pečlivost; spolehlivost; přesnost
- Nabízíme: stravenky; 25 dní dovolené; narozeninové poukázky
- V případě zájmu kontaktujte: Hnátová Jana, tel.: 495 405 430 / 431 (volejte v pracovní dny 6:00 - 14:30 hod.); e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o., IČ: 25935429
adresa pracoviště:Polní 224, Nový Bydžov - Chudonice, 50401, Česko
mzda (plat):17 000 Kč až 27 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:31
datum konce pracovního poměru:28. 02. 2019
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Hnátová
Telefonní číslo:495 405 430 / 431