OPERÁTOŘI LISŮ / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

TŘ a:24/4/2024
Náplň práce:
- manipulace s výlisky - výrobní plán, kompletace plastových výrobků, balení přepočítávání
- kontrola konečného výlisku podle výrobního plánu.
- nepříliš náročná fyzická práce.
Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat v třísměnném provozu pondělí až pátek.
Nabízíme:
- dobrou dopravní dostupnost
- PS na dobu určitou, poté dle domluvy.
Dojít osobně Nebory 547, Třinec, Po-Pá 7:00-14:00 nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MEPAC CZ, s.r.o., IČ: 26841304
adresa pracoviště:Třinec - Nebory 547, Česko
mzda (plat):150 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:24. 04. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Karla Sulejmani