Předák - předačka výroby technických plastů / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

PŘEDÁK - PŘEDAČKA VÝROBY TECHNICKÝCH PLASTŮ
Uvítáme především praxi ve výrobním provozu, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, kreativitu a schopnost realizovat vlastní nápady na zlepšení výrobních postupů. Řidičský průkaz sk. B. Vzdělání se strojírenským nebo chemickotechnologickým zaměřením.
Náplň práce: organizace výroby střediska, vedení kolektivu cca 5 zaměstnanců, výměna forem ve strojích, zajištění maximální využitelnosti výrobních zařízení, technologií a pracovníků, plnění měsíčních plánů
Nabízíme: závodní stravování, odborná školení, příplatky, příspěvek na dojíždění, 13. plat, příspěvek na penzijní poj., odměny a další benefity
Tel. kontakt možný po - pá od 8.00 - 14.30 hodin.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:OMNIPACK s.r.o., IČ: 27144674
adresa pracoviště:Heydukova 1035, Dvůr Králové nad Labem, 54401, Česko
mzda (plat):28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Svatava Hojná, personalistka
Telefonní číslo:778 538 238