Obsluha tkací linky / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Jedná se o zodpovědnou práci. Je kladen důraz na kvalitu odvedené práce a flexibilitu.
Náplň práce: Zakládá materiály a vykládá výrobky. Provádí obsluhu výrobních strojů a zařízení. Vyplňuje související výrobní dokumentaci,..apod. Více informací podá zaměstnavatel.
měsíční bonus ve výši 1.500 Kč
stravenka ve výši 100 Kč za každý odpracovaný den
narozeninový dárek ve výši 500 Kč ve formě unišeků a další odměny při Vašich životních událostech
bonus za doporučení dalšího zaměstnance 10.000 Kč - 20.000 Kč
unišeky ve výši 5.000 Kč ročně (použití: na rekreaci, do lékárny,...)
jubilejní odměny za odpracované roky v naší společnosti
vitamínový balíček před zimou
25 dní dovolené
roční bonus
příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce)
perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje
bohatý zaškolovací program
možnost růstu na mezinárodní úrovni
práci v přátelském kolektivu a mnohé další

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Autoneum CZ s.r.o., IČ: 28783174
adresa pracoviště:Bor, Česko
mzda (plat):38 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Olga Kopolovičová
Telefonní číslo:775 099 064