Operátoři výroby* / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

OPERÁTOŘI VÝROBY*

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe ve výrobním závodě automotive výhodou, důslednost, pečlivost, spolehlivost, přesnost a pozornost při práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace,
orientace na výsledek, ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: provádění pracovních operací dle pracovních instrukcí, obsluha výrobní linky,
kontrolní činnost dle katalogu vad, identifikace vyrobených dílů, spolupráce s oddělením údržby, technologie a kvality.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie po roce trvání PP, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CIE PLASTY CZ. s.r.o., IČ: 26792605
adresa pracoviště:Valašské Meziříčí, Česko
mzda (plat):23 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:20
benefity:
  • Podnikové stravování: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Dovolená navíc: dovolená 5 týdnů
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kamila Grygarová, HR manažer
Telefonní číslo:771 260 603