Operátor - operátorka výroby technických plastů / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

OPERÁTOR - OPERÁTORKA VÝROBY TECHNICKÝCH PLASTŮ
Pracovní náplň: obsluha výrobní linky, opracování, kontrola a balení výrobků
Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
Zaměstnání je vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: perspektivu dlouhodobého zaměstnání, dobré finanční ohodnocení,
příspěvek na závodní stravování a dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní a životní připojištění, čtvrtletní odměny, odborná školení a další benefity
Místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem, Heydukova 1035, pro výkon budete zaškoleni
Tel. kontakt možný po- pá od 8.00 - 14.00 hodin.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:OMNIPACK s.r.o., IČ: 27144674
adresa pracoviště:Heydukova 1035, Dvůr Králové nad Labem, 54401, Česko
mzda (plat):28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Podnikové stravování: příspěvek na závodní stravování
  • Zvláštní prémie: čtvrtletní odměny
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní a životní připojištění
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Svatava Hojná, personalistka
Telefonní číslo:778 538 238