Operátoři výroby / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

OPERÁTOŘI VÝROBY

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha výrobního stroje, odebírání výrobků z pásu, vizuální kontrola, balení
POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivý přístup, samostatnost, pracovní nasazení
NABÍZÍME: výkonnostní prémie/bonusy, zálohový systém, 25 dní dovolené, příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování
První kontakt: telefonicky na čísle 733 531 150 v čase Po - Pá 09:00-17:00 hod., emailem: [email protected], osobně na adrese: Křižná 954, Valašské Meziříčí v čase Po - Pá 09:00-17:00 hod.
ov. 4.4.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Pracanti s.r.o., IČ: 04724372
adresa pracoviště:Palackého 1261, Valašské Meziříčí, 75701, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:5
benefity:
  • Ubytování: příspěvek na ubytování
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc: 25 dní dovolené
  • Zvláštní prémie: výkonnostní prémie
  • Jiné výhody: zálohový systém

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Roman Polášek
Telefonní číslo:733531150