Teamleader / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

NÁPLŇ PRÁCE: kontrola dodržování pracovních předpisů, pracovních a kontrolních instrukcí, zodpovědnost za správnou evidenci výroby v IS, odstraňování zjištěných neshod, řešení nestandardních situací ve výrobě, zaškolení operátorů na pracovišti atd.
POŽADAVKY: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, SOU vzdělání, ochota učit se a přijímat nové informace, praxe na obdobné pozici výhodou, samostatnost, zodpovědnost atd.
NABÍZÍME: dovolená navíc, cafetérie, dotované stravování, náborový bonus 10 000,- Kč
KONTAKT: osobně, telefonicky PO-PÁ kdykoliv

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ATEK s.r.o., IČ: 26004968
adresa pracoviště:Svitavská 1599/66, Moravská Třebová - Předměstí, 57101, Česko
mzda (plat):150 Kč až 180 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:3
datum konce pracovního poměru:28. 02. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jitka Kocianová
Telefonní číslo:702 186 405