Operátor výroby / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

Prvotní kontakt:
tel.: 800 446 655,
[email protected], [email protected]

Upřesňující informace:
Náplň práce:
Práce na vstřikovně, lakovně, nebo montážě
Provádí dělnické práce ve výrobě na základě celkového zadání a stanovených
výrobních postupů.
Identifikuje poruchy výrobních zařízení.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnu dovolené,
- 13. a 14. mzdy,
- obědy za 23,- Kč,

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Magna Exteriors (Nymburk) s.r.o., IČ: 25458051
adresa pracoviště:Plazy 27, 29301, Česko
mzda (plat):26 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:9
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mejzorvá Tereza / Hercoková Jana
Telefonní číslo:800446655
Email:[email protected], [email protected]