Operátor/ka ve výrobě 3d tiskových strun / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: Obsluha navíjecího a sekacího zařízení, obsluha drtičky na plasty. Zodpovědnost za evidenci a řádné balení vyrobených produktů. Udržování pořádku na pracovišti.
- Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem
- Nabízíme: práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, motivační osobní ohodnocení, dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: [email protected] nebo kontaktu na tel.+420777 776 355 p. Večerka.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KM konsult s.r.o., IČ: 28352050
adresa pracoviště:nám. Míru 1217, Hulín, 76824, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Zdeněk Večerka, Personalista
Telefonní číslo:777 776 355