Výrobní technik / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení.
- provádění běžných montážních kontrolních činností.
- manipulační práce
- provádění montážních a výrobních prací v rámci ČR.
Zaměstanencké výhody:
Zázemí stabilní a perspektivní společnosti.
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce
Firemní benefity.
Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky.
Dotované závodní stravování.
Pevný výplatní termín.
Firemní oděv.

Info pí. Soukupová Ludmila, tel.: 725 758 763, e-mail: [email protected], osobně.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Window Holding a.s., IČ: 28436024
adresa pracoviště:Sklářská 48, Husinec - Prachatice - Výrov, 38301, Česko
mzda (plat):20 160 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ludmila Soukupová
Telefonní číslo:725 758 763