Operátoři výroby / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce:
Bakovská č.p. 36
294 02 Kněžmost

Prvotní kontakt: tel.: 727 967 666, e-mail: [email protected] nebo osobně

Nutná znalost češtiny.

Hlavní náplň práce: vykonávání práce dle pracovního postupu; provádění autonomní/preventivní údržby na svěřeném úseku dle dokumentace.
Požadujeme: ochota učit se novým věcem; manuální zručnost - vše potřebné Vás naučíme.

Zaměstnanecké výhody: Propracovaný systém prémií a příplatků, firemní doprava, příspěvek na penzijní připojištění, závodní kantýna - obědy zdarma, dovolená navíc, možnost kariérního růstu a další finanční i nefinanční benefity.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Kautex Textron Bohemia spol. s r.o., IČ: 47538244
adresa pracoviště:Bakovská 36, Kněžmost, 29402, Česko
mzda (plat):26 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:29
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Denisa Kovářová
Telefonní číslo:727 967 666