Dělník - dělnice v textilní výrobě / Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití

Informace o nabídce práce:

DĚLNÍK - DĚLNICE V TEXTILNÍ VÝROBĚ
Náplň práce: obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití.
Jedná se o 2-směnný provoz.
Mzda: 18500,-Kč - 20500,-Kč.
Zaměstnanecké výhody: program Benefit plus, podnikové stravování, po 1 roce přípsěvky na penzijní připojištění.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GRUND a.s., IČ: 25263366
adresa pracoviště:Mladé Buky - Kalná Voda 5, 54223, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 20 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody: Benefit plus, příspěvek na penz. připoj. po 1 roce
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Julie Blažejová
Telefonní číslo:603478704