ŘEZAČ / ŘEZAČKA / Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu

- Náplň práce: řezání papírové a filmové podložky, řezání fotomateriálu a obalového materiálu. Práce ve ztížených světelných podmínkách
- Nabízíme: příspěvek na stravování , penzijní připojištění, rehabilitace, parkoviště pro zaměstnance, benefitní karta, příplatky za směnnost
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:FOMA BOHEMIA spol. s r.o., IČ: 62024078
adresa pracoviště:Jana Krušinky 1737/6, Hradec Králové - Pražské Předměstí, 50002, Česko
mzda (plat):24 900 Kč až 26 600 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Libuše Mertlová