STROJNÍK SKLÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ / Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, první rok smlouva na dobu určitou, potom možnost prodloužení dle vzájemné domluvy, na rok nebo doba neurčitá.

Náplň práce:
Obslužné a doplňkové práce na výrobní lince (pece) - obsluha výrobního zařízení a manipulace s výrobky. Kontrola a výměna forem. Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola hotových výrobků, údržba linky a úklid pracoviště.

Požadujeme:
Velkou výhodou bude vyučení ve strojírenském či technickém oboru. Akceptujeme ale i základní vzdělání s odpovídající praxí, absolventy i ty, kteří mají hlavně zájem o toto úžasné řemeslo, zaškolíme. Všechno potřebné vás naučíme, hlavně na začátku pomůžou ochotní kolegové. Důležitá je samostatnost a zodpovědnost, chuť a aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Nabízíme:
Náborový příspěvek – odměna po 3 a 6 měsících, odměna za dosažení vyšší úrovně.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní připojištění 500,-Kč měsíčně, dotované závodní stravování, výrazné slevy na produkty společnosti i v rámci holdingu, příspěvek na sport, masáže, aj.

Všechny podmínky Vám rádi sdělíme osobně.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Crystal BOHEMIA, a.s., IČ: 28486722
adresa pracoviště:Jiráskova 223/19, Poděbrady, 29001, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:10
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Špuláková
Telefonní číslo:739 480 513