Dělníci ve sklářské výrobě / Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla

Informace o nabídce práce:

První kontakt:
Wenigrová Vladimíra, tel.: 417 815 760, 702 208 818,
e-mail: [email protected].

Náplň práce:
Aplikace přídavných dílů na autoskla. Finální dočištění a případná kontrola. Práce s katalogem možných vad.
Práce na lince v taktu, týmová spolupráce, důraz na kvalitu a plnění norem.

Požadavky:
Dobrý zdravotní stav bez omezení - fyzická zátěž, hluk, teplo, chemické látky).
Nutná zručnost a pečlivost, na některých činnostech i technické myšlení.

Po nástupu dvouměsíční zaškolení v Chudeřicích a Bílině v Ústeckém kraji.

Zaměstnanecké výhody:
Po zapracování možnost kariérního růstu a navýšení mzdového ohodnocení.
13. a 14. plat, variabilní složka mzdy, podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, Cafeteria - benefitní program pro zaměstnance.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, zručnost, pečlivost, technické myšlení
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:AGC Automotive Czech a.s., IČ: 25012240
adresa pracoviště:Ovčáry 276, 28002, Česko
mzda (plat):24 880 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:7
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: 13. a 14. plat, variabilní složka mzdy, Cafeteria
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vladimíra Wenigrová
Telefonní číslo:417 815 760, 702 208 818