Obsluha výrobní linky / Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, keramiky a stavebnin

Informace o nabídce práce:

Kontakt e-mailem, osobně na adrese pracoviště.

Společnost SATJAM, s.r.o., jednička na trhu a dynamicky se rozvíjející firma v oblasti výroby a prodeje ocelových střešních systémů, trapézových plechů a ostatních systémů pro stavebnictví hledá nového kolegu na pozici OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY.

Náplň práce:
- obsluha automatizované linky na výrobu střešních krytin a doplňků.

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s výučním listem,
- praxe v oblasti obsluhy výrobní linky alespoň 5 let,
- samostatnost, zodpovědnost, loajálnost,
- dobrá pracovní morálka.

Nabízíme:
- zázemí zavedené společnosti,
- perspektivní a samostatnou práci,
- odborné zaškolení,
- dobré finanční ohodnocení zohledňující výkonnost zaměstnance,
- 25 dní dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/den,
- sleva na firemní produkty,
- firemní akce.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SATJAM, s. r. o., IČ: 64088324
adresa pracoviště:Michalská 1032/21, Ostrava, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Kristýna Vrbatová