Zpracovatelé lepenky, operátoři ve výrobě / Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Informace o nabídce práce:

OC

První kontakt:
Kopecký Pavel, tel.: 602 332 939, Po - Pá 8 - 16 hod,
e-mail: [email protected],
osobně: Po - Pá 8 - 16 hod.

Pracovní doba:
Ranní směna 06.00 - 14.30 hod, odpolední směnna 13.30 - 22.00 hod.

Náplň práce:
Operátor/ka ve výrobě, vkládání a odebírání papírových archů do kartonážních strojů.
Požadujeme spolehlivé pracovníky.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost ubytování v areálu firmy, stravenkový paušál až 1500 Kč.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, spolehlivost
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KH Box s.r.o., IČ: 27083535
adresa pracoviště:Amálka 412, Červené Pečky, 28121, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavel Kopecký
Telefonní číslo:602 332 939