Obsluha CNC - vhodné i pro ženy / Obsluha průmyslových robotů

Pracoviště: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
Náplň práce: obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a
dodržování pracovních standardů
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na [email protected] nebo [email protected], poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky s Altmannovou Kateřinou, tel. 469619117 nebo 773771217 nebo s Libuší Veselou, tel. 469619110 nebo 777619110.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOVOLIS HEDVIKOV a.s., IČ: 61058041
adresa pracoviště:Třemošnice - Hedvikov 1, 53843, Česko
mzda (plat):21 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:3
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eva Pechová
Telefonní číslo:778 708 473