Obsluha CNC / Obsluha průmyslových robotů

Místo výkonu práce: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů, dodržování pracovních standardů.
POŽADAVKY: Zkušenost s obsluhou CNC strojů výhodou, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provoze.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost kariérního postupu, jazykové kurzy a další vzdělávání, výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelna a příspěvek na stravování, věrnostní odměny.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOVOLIS HEDVIKOV a.s., IČ: 61058041
adresa pracoviště:Třemošnice - Hedvikov 1, 53843, Česko
mzda (plat):21 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eva Pechová
Telefonní číslo:778 708 473